Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                               Gothic people:

 
     Ne vždy nosíme černou.  Většina z nás nevzývá Satana!
     Nechceme zabíjet lidi.  Nejsme zlí.
     Jsme milí, mladí lidé.  Nejsme stále v depresi.
     Umíme být i šťastní!  

    Není pravda, že každého nenávidíme!

Jsme normální jako všichni ostatní!

Tak podle mě gothic je jednou z temných stránek světa . Zaměřený na způsob myšlení , oblíkaní, vyjadřování , líčení, ale hlavně na člověka samotného. Gothic spojuje  záliba v temnu , je to jejich součást , je to druh temné, depresivní poezie, je to temné umění s nádechem smrti, je to styl hudby a i básniček, které si někteří samy píší, aby si tak ulevili . Zkrátka je to temnota všude kolem a z té temnoty se snaží udělat něco fascinujícího a jedinečného , ale zároveň frustrujícího pro ně samotné .                                                                

Je to způsob nalezání krásy v tom , co ostatní považují za nepřípustné , smutné a strašné . Tak třeeba takové sebepoškozování . Málokterý člověk by to udělal, ale někdo z pocitu , že se řízne , má nezapomenutelný pocit a najednou se mu ulevuje. Samozřejmě se to nesmí přehnat tak, že to skončí sebevraždou a přefiknutejma žílama . Sebepoškozávání už je tak běžné jako nakupování přes net . Osobně hodně takových lidí znám .                                         

_Od toho by se dal určit i význam slovo gothic.Pochází z ghost=duch. Tím pádem mě ani nepřekvapuje, proč mají takovou zálibu ve hřbitovech.                                                                

_Gothici mají také jednu ůžasnou schopnost a to je brát lidi takové, jací jsou. Nemusíte se před nimi přetvařovat, ale ikdyby, tak oni to stejně většinou poznají .

MóDa ♦

Mno podle mě musíte být hodně ohleduplní vůči okolí, protože takové šaty, třeba ze středověku, jsou velky hezké, ale mně by za ně asi mamka nepochválila . Proto dbejte na to co vám akceptuje okolí.

Jinak se hodně nosí samet, krajky a kůže, to vše v černé barvě. Často se černé oblečení kombinuje s velkým stříbrným přívěškem, může to být kříž, pentagram, prostě cokoliv, co je dostatešně velké a stříbrné. Dobře vypadá také několik přívěsků v různé velikosti a délce. Obojky, pásky s hroty, náramky s hroty, nebo pyramidami a stahováky.

MaKe-uP ♦

Osobně mě se nelíbí až nějaké extravagance . Řekla bych že stačí krásně namalované oči a pusa , samozřejmě do tmavýho odstínu .

Bílý je obličej a černě, nebo tmavé jsou oči, nehty a ústa. Není to však podmínkou, gothic je přece hlavně v myšlení a vizualní stránka je zas něco jiného. Ale zas jiné bude líčení přes den a v noci . Přes den zvolte spíše odstín fialové, abyste hned lidi na potkání neděsili . A pak v noci přesuňte vše do černé . Samozřejmě to platí i pro nehty , ty jedině černou .

MaLý PříSpěVeK : Buď jaký buď, žij když chceš žít, zemři když tě to nebaví, miluj se máš-li proč, nenáviď jsi-li přesicen láskou, buď honosný a dravý chceš-li se ukázat všem na odiv a nebo buď sám do sebe uzavřený když o nikoho nestojíš. Hlavně buď zvíře co si dělá co chce ...... Nevím jestli to přesně zaujímá postoj gothic, ale vážně mě to zaujalo .

 

Náhledy fotografií ze složky Gothic

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář